Ik heb weer een poging gewaagd! Bedoelde u misschien zo iets? :)
Liefs,
Roxanne
Logo EGO | Nieuwe Fashion Brand
- Wedstrijd van: Bagsandheels.com
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 18-03-2013
Datum einde: 30-03-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste meneer/mevrouw,
Onwijs bedankt voor uw snelle reactie en feedback. Ik heb een variatie gemaakt met paars en goud. En nog een eigen kleur erbij gekozen. Ik hoop dat u het mooi vind!
Met vriendelijke groet,
Roxanne
Hi Roxanne,
Bedankt voor je nieuwe inzending.
We vinden dit ook mooi, maar de voorkeur gaat toch uit naar iets met de kaders zoals de paarse en de gouden. Wat we missen is eigenlijk de combinatie van paars en goud samen in 1 design. Dus een combi van de onderste twee ontwerpen van je eerste inzending.
We might have a winner.
Mvg,
Bagd and Heels
Hi Roxanne,
Bedankt voor de nieuwe inzending.
Heb toch meer feeling bij je eerste ontwerpen, maar dan in combinatie met elkaar.
Zou je bv het eerste 'ego' van plek kunnen wisselen met het 'ego' in de paarse kader.
De insteek is om een logo te creeren waarin het woord 'ego' vier keer voorkomt, maar steeds anders.
Ben ik te volgen?
Greets,
Bags and Heels

Beste meneer/mevrouw,
Hierbij mijn inzending uw fashion brand Ego. Ik ben benieuwd naar uw feedback.
Met vriendelijke groet,
Roxanne
Hi Roxanne,
Je logo spreekt ons erg aan!
Je lettertype vinden we erg mooi.
Zijn nog niet sprakeloos, maar zijn wel even stil geweest :)
We missen alleen een combinatie van goud en paars. Benieuwd hoe jij dat zou doen?
Nogmaals bedankt voor je inzending!
Mvg,
Bags and Heels