Beste Rochella,
Hierbij plaats ik nog een opzet voor uw huisstijl.
Ik kwam op het idee het assortiment uit te beelden in iconen. Deze kun je in het logo gebruiken zoals links afgebeeld, maar kun je ook los gebruiken. Als het logo bijvoorbeeld kleiner afgebeeld gaat worden kun je er voor kiezen de iconen weg te laten.
Graag hoor ik uw feedback
Hartelijke groet,
Laura Voet
Logo en huisstijl bedenken voor nieuwe lunchzaak in Amsterdam
- Wedstrijd van: RBarmentloo
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 07-01-2014
Datum einde: 07-02-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


De twee vormen van de twee iconen komen van de twee 00 in 100

Beste Rochella,
Hartelijk dank voor uw reactie op mijn vorige inzendingen. Aan de hand van uw feedback ben ik verder aan de slag gegaan.
Ik heb de oranje iets aangepast en wat warmer gemaakt. Dit maakt een mooi contrast met de kleuren in uw winkel zoals bijvoorbeeld het beton. U kunt er ook voor kiezen om de natuurlijke kleuren (bruin en grijs) uit uw winkel mee te laten werken in uw verdere huisstijl, zie de kleurstelling van het bruin/grijs.
Graag hoor ik uw reactie.
Hartelijke groet,
Laura Voet

Hierbij een opzet met een andere kleur.
De tweede 0 moet een abstracte vorm van
een koffieboon voorstellen.
Graag hoor ik uw commentaar.
Vriendelijke groet

Geen commentaar

Beste opdrachtgever,
Hierbij een logo voorstel voor uw bedrijf.
Bij uw beschrijving van de uitstraling zat ik te denken aan een fris minimalistisch logo. Heeft u zelf een voorkeur om met een bepaalde kleur te werken? Ikzelf dat aan oranje of groen.
Graag hoor ik uw reactie.
Vriendelijke groet,
Laura Voet
Hallo Laura,
Dankjewel voor al je inzendingen. De logo's spreken mij erg aan, vooral de abstracte boon vind ik een leuk idee. Persoonlijk heb ik een voorkeur voor oranje of meer richting een rustige kleur.
Met vriendelijke groet,
Rochella Barmentloo