2de voorstelling van een witte wereld.
Hier is de aarde duidelijker en ze glanst (gloeit) nu ook.
Is wel beter geslaagd wanneer je een witte wereld wil (gezuiverd vanwege de duurzaamheid).
Succes!
Logo en huisstijl voor NIEUWGROEN
Datum start: 01-11-2018
Datum einde: 08-11-2018
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Echt te donker. Als ik zwart heb moet daar wel iets fleurigs tegenover staan. Ook niet mooi die zwarte stip in het midden.
Je verkoos een witte wereld (deze zwarte vlek is een werelddeel).
Je bent onduidelijk, je weet niet wat je wilt...
Ik stop ermee, teveel tijd voor zo'n laag bedrag.

Beste,
je vroeg om een witte aarde...
Wanneer ik dit uitvoerde, stelde ik vast:
- dat de aarde niet meer zo duidelijk is
- dat de aarde eerder de maan wordt...
Wat denk jij?

Dezelfde visie, doch hier stelt de wereld - in de visie van NIEUWGROEN - de passie voor, de gloed.
Succes!

aanpassing...
Beter. Best gaaf hoor. Ook grappig dat 'revolutie op maat' dan ook 'wereldwijde revolutie' lijkt te suggereren :) Wel cool.
Maar goed, zoals een blaadje in mijn ontwerp niet groen kan zijn, kan de wereldbol dus niet blauw zijn. Sorry. Groen dus ook niet.
Ik wil mijn visitekaartje een andere kleur dan wit. Wat nou als je de achtergrond in een kleur doet en dan de wereldbol grijs/wit ofzo.
Oh ja, en die schaduw bij het lettertype hoeft van mij ook niet. Maakt de randen minder strak. Dankjewel!
Sorry, maar heeft geen schaduw hoor...

Geen commentaar
dit vind ik veel te druk

Wat is er ronder dan de aarde.
Je spreekt over duurzaam... De wereld heeft behoefte aan duurzaamheid.
Koester onze Global World.
"NIEUWGROEN" doet het!
Succes!
Mooi bedacht. Alle letters mogen van mij zwart. Alle aandacht voor het logo. En meer contrast wat ik bijna altijd een plus vind.

Dank je voor de duiding.
Hier enkele kleuren, is tijdloos qua kleurenkeuze...
Welke kleur is jouw favoriet?
Succes!

Geen commentaar
Logo best cool. N op het laatst mag weg van mij.
kan je hem nog eens in wat andere kleuren proberen?

De cirkel omringt de gestileerde 'N'in het beeldmerk.
Eveneens hebben de 2 benen van de letter 'N' een draaibeweging in zich (dynamiek).
Succes!
De kleur heeft ook iets aards (aarde, de grond van alle leven).
Best mooi. Zwart als primaire kleur gaat alleen niet werken. Moet lichter.