We hebben getracht meer een ABC karakter mee te geven waardoor de herkenbaarheid groter wordt.
Ook de slogan hebben we aangepast.
Graag vernemend.
Met vriendelijke groet,
Dennis
Datum start: 10-02-2012
Datum einde: 24-02-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hoi Dennis,
Dank je wel. Ziet er beter uit. Ik ben het met je eens dat de ABC minder mooi is het icoon. Ik mis hier ook de link naar WEEL als ik hem losstaand gebruik! Verder mag de naam - letters iets catchier. Stoerder.
Succes,
Peter
Peter,
Ik snap de insteek aangaande de naam Weel wat men gekoppeld wil hebben aan het beeldmerk indien deze losstaand gebruikt wordt.
Het sterke van een beeldmerk is juist de eenvoud daarvan wat herkenning groot maakt. Neem bijvoorbeeld het beeldmerk van de NS, de ING of de meest bekende 'de gehele M' (men weet vast wat bedoeld wordt. Vandaar onze keuze het beeldmerk ls van Weel te houden, maar ........... op verzoek gaan we oplossing zoeken, dit toch te koppelen.
Wat betreft de lettertype, heeft men misschien een voorbeeld wat men met catchier, stoerder bedoeld?? Een link mag als men iets heeft en anders per mail info@welroosmedia.nl
Wij zullen dan opzetje aanpassen.
Met vriendelijke groet,
Dennis
Hoi Dennis,
Dank je wel voor je commentaar. Helemaal eens m.b.t. het beeldmerk. Ik begrijp wat je bedoeld. Wat er aan veranderd moet worden om LOGO het cathier en stoerder te maken is WEEL duidelijker te benadrukken en waarbij ABC als beeldmerk fungeert wat wel gekoppeld is aan WEEL, maar ook gescheiden. Het is nu te eentonig. Dus de basis is er, moet nog wat pakkender. De streep tussen weel en abc is geen must. Het is het merk WEEL wat gebruik maakt van ABC methode.
Het icoon met ABC is nu te druk vind ik, daarom is deze minder mooi dan de voorgaande, die niet veel zegt als er helemaal geen tekst inzit.
Het moet goed passen in de site (www.weelabc.nl) en het icon bijvoorbeeld op twitter als beeldmerk.
Kan je zo wat verder?
Succes, Peter

Hallo,
Bij deze onze inbreng in een nieuw te ontwikkelen logo voor uw organisatie.
Een logo met een sprekend en duidelijk herkenbaar beeldmerk en de frisse blauwe kleur zoals opgegeven.
Graag vernemend.
Met vriendelijke groet,
Dennis
Dit gaat de goede kant op. Het icon mag wel wat letters bevatten zodat men weet dat het om WEEL | abc gaat.
Verder mag het logo meer een logo zijn dan alleen de naam WEEL | abc. Het is trouwens geen "training en basis" maar "training vanuit de basis!"
Succes.
Goedemorgen,
Dank voor de feedback. We hebben er bewust voor gekozen om in het beeldmerk (icon) geen letters te plaatsen daar dit te druk en te rommelig over zou komen. Juist de eenvoud van een beeldmerk maakt het meer herkenbaarder en dan zijn extra toevoegingen niet nodig.
We kunnen er voor kiezen om het beeldmerk en 'abc' meer op elkaar aan te sluiten en daar zijn mogelijkheden voor, waarop wij z.s.m met een voorstel zullen komen.
De aanpassing van de slogan zullen we direct meenemen.
Wordt vervolgd dus.
Met vriendelijke groet,
Dennis