op zwart en wit, met het icoon los
Datum start: 10-02-2012
Datum einde: 24-02-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



een duidelijk strak logo met een mooi zakelijk ogend verloop erin, lekker knallend maar wel serieus, het ABC gedeelte kan ook los gebruikt worden als icoon
Hoi,
Ziet er aardig uit. Ik vind de kleur blauw minder mooi, zie liever overgang naar grijs - wit.
Verder zou ik het icoon willen zien waarin direct te zien is dat het om mij "WEEL" gaat.
Wat ik ook mis is een beeld logo boven of naast de tekst. Zou het liefst niet alleen tekst willen.