Geen commentaar
Logo for european researchproject RESOLVE
- Wedstrijd van: marijkeschreurs
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 08-01-2013
Datum einde: 21-01-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hallo Marijke,
Bijgaand twee voorstellen voor een logo. Het eerste voorstel toont de naam met een beeldmerk waarin zowel een (medisch) kruisje, een (flink) mensfiguur als een plusteken in te herkennen zijn.
Het tweede voorstel ook een beeldmerk, maar iets minder 'frivool'.
Ik weet niet wat precies de toepassing gaat zijn, daarom een klein voorbeeldje van een eventueel kaartje.
Graag hoor ik wat u er van vind, aanpassingen zijn altijd mogelijk.
Vriendelijke groet,
Jorina - mooiniet
Hallo Jorina,
Erg leuk. We gaan intern even overleggen of European research er wel of niet bij moet staan.
Het logo met het dikke mensfiguur vinden we leuker dan de andere.
Groet,
Marijke
Hallo Marijke,
dank voor je reactie
Laat het me weten, dan kan ik een aangepast voorstel maken.
Groet,
Jorina - mooiniet