Geen commentaar
Logo for 'microbrand' watch Pancor
- Wedstrijd van: pancorwatch
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 20-10-2016
Datum einde: 03-11-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

En zo? Mvg

Geen commentaar
Ik hoop op feedback. Mvg
Het vierkant mag wel verdwijnen. En het tijdwiel was een voorbeeld. Zou je ook een andere vorm kunnen bedenken? Het logo is verder clean en simpel. Dat is goed.

En zo? De P en de C? Mvg
Liever een custom shape als icoon en geen variaties op letters. Mijn horloge ontwerp is bijvoorbeeld geïnspireerd op een modern piloten horloge (cockpit). Ook gebruiken een aantal merken een onderdeel uit uurwerk van een horloge (tandwiel). Dat is eigenlijk wat ik zoek.

Geen commentaar

Geen commentaar
Het lettertype is heel goed! alleen het icoon zou ik niet kunnen gebruiken op de wijzerplaat. Mede omdat het nieuwe model niet deze vorm wijzers zal gaan krijgen. Het icoon mag best wat abstracter zijn en hoeft niet perse de betekenis "tijd" te hebben. Wel een goed begin :)