Hallo,
Bij deze het ontwerp met verschillende kleur gebruik. Ik heb verschillende kleuren ook door elkaar gebruikt zodat u het ontwerp beter kunt toetsen met uw wensen. Graag een reactie van het kleur gebruik bij het ontwerp svp.
MVG,
Styl@n
Logo Full Service eCommerce bureau
- Wedstrijd van: 360webshops
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 03-03-2011
Datum einde: 31-03-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Hallo,
Bij deze mijn deelname.
Graag een reactie op dit ontwerp svp.
MVG,
Styl@n
Hoi Styl@n, we vinden het een erg mooi logo!! Zou je het logo ook nog in verschillende kleuren kunnen maken en op een witte achtergrond?
Hoi Styl@n, kun je nog wat met onze feedback?
hallo,
sorry voor de late reactie, maar dit was ivm carnaval :)
Ik kan zeker iets met de feedback!
Binnekort kunt u weer iets van mij verwachten.
Kunt u mij zeggen welk van de twee uw voorkeur geniet?
Alvast bedankt
MVG,
Styl@n
De bovenste, maar mijn compagnon de onderste :)