Beste Lammersma,
Allereerst dank voor je reactie, weten we in ieder geval ook wat je niet wil. Bijgaand nog een andere suggestie.
Hartelijke groet,
Martijn
Logo gevraagd voor creatief verkoop en interieurstyliste
Datum start: 04-09-2013
Datum einde: 16-09-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Spreekt me minder aan vanwege het huisje en de rouwrand ( zie opmerkingen die ik bij anderen heb gegeven)

Beste Lammersma,
Bijgaand nog een suggestie.
Hartelijke groet,
Martijn

Beste Lammersma,
Bijgaand nog een chiquer alternatief.
Hartelijke groet,
Martijn

Beste Lammersma,
Dank voor de reactie. Bijgaand een nieuwe suggestie.
Hartelijke groet,
Martijn

Beste lammersma,
Bijgaand mijn eerste suggestie. Benieuwd naar je reactie.
Hartelijke groet,
Martijn
Hoi Martijn, Het handmatige randje vind ik wel ok, maar de rest spreekt me niet zo aan (lettertyle en die scheve & gaat mijn doelgroep niet begrijpen)