Logo gezocht voor tekstbureau

Datum start: 27-10-2012

Datum einde: 10-11-2012

Totaal budget: € 199.00
Nieuwste inzending
Book cover
Tragacanth

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Gezocht: logo voor een (freelance) tekstbureau. Dit logo wordt gebruikt op de website, en moet passen in een rode box met de afmetingen 270 (width) x 146 (height).

Voor een nieuw op te starten bedrijfswebsite voor een tekstbureau met een blog als belangrijkste onderdeel, ben ik op zoek naar een logo. Hierin moet opgenomen zijn de naam van het bureau, schrijftalent, en een sterk, herkenbaar logo. Deze moet bovendien helder zijn en niet te gedetailleerd, zodat deze op allerhande afmetingen bruikbaar is.

De stijl waar ik naar op zoek ben, is boven alles creatief, modern, strak, jong, professioneel, maar ook een beetje 'cheeky en uitdagend'. Een unieke negative space vondst heeft een streepje voor!

Het werken met een cliché, zoals een potlood of pen is wat mij betreft geen probleem. Een cliché is herkenbaar, en zet mensen direct op het goede spoor. Maar, dan moet er wel een unieke twist aan zitten waardoor het logo zich onderscheidt van de massa.

Voorbeelden die mij aanspreken o.a.
http://logopond.com/gallery/detail/180071
http://beta.marblar.com/
http://www.bartodell.com/core/i/senterbrands.png

Succes!

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Zo breed mogelijk. Van studenten tot bedrijven van ieder formaat.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Favoriete logo's vindt u al in de omschrijving, maar ten overvloede: jonge, strakke, iconen met hierbij de bedrijfsnaam. Ik denk aan een facebook, twitter, maar ook albert heijn of bol.com.

Designer: Omnium Omnium
logo-logotip-dizajn-omnium-dMcqCLHk

OmniumOmnium

I see what you've pointed as possible problem, here is some variations on (fav)icon theme, and another "trick" with flipped logo - could be used for the back of business card, maybe

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-logotip-dizajn-omnium-Zi5kj0PQ

Geen commentaar

dekraandekraan

Dit idee spreekt me tot nu toe het meest aan! Mooi gebruik van de gehele beschikbare ruimte met een leuk accent, al is dat geen pré. Problemen die ik 1-2-3 zie zijn wellicht dat het bv verkleind als favicon niet werkt, omdat er geen 'los' icoon is, met bedrijfsnaam, maar de afbeelding bij elkaar het logo is.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.