Wat vind je hiervan? :)
Datum start: 02-05-2015
Datum einde: 16-05-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hij is mooi, heeft zeker wat.

Goedemiddag Guiliano,
hierbij mijn eerste opzet voor jouw nieuwe logo. Aanpassingen kunnen altijd nog gemaakt worden. Heb er bewust voor gekozen niet teveel kleine elementjes erin te verwerken zoals luidsprekertjes of iets dergelijks (beetje cliche?).
Ik ben erg benieuwd wat je er van vindt!
Met vriendelijke groet,
Jaap Jan
Ja daar heb je ook wel een punt ja. Zeker wel een leuk logo maar de G toch wel wat onduidelijk en niet als hoofdletter. Wellicht wat met de hoofdletter G vanuit dat font waardoor het zich ook wat beter van een cijfer 9 afwijkt.
Kom er op terug!