Logo & Homepage design voor de zakelijke markt

Datum start: 26-05-2016

Datum einde: 09-06-2016

Totaal budget: € 225.00
Nieuwste inzending
Book cover
bambino.blu12

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Hallo designers!

Mijn bedrijf heet: "TenderPresentations". Ik help grote bedrijven met hun presentaties zodat ze een Tender/Aanbesteding winnen. je kunt het vergelijken met het Pitchen bij een klant. Het is een serieuze business, het gaat vaak om grote geldbedragen (denk aan de bouwwereld/grote website bedrijven enz) en langere termijn contracten. Ik gebruik vaak de zin: "together we'll bring your story to life". Misschien goed/ok om in het logo te gebruiken (ondertitel) maar het hoeft niet. Laat ik graag aan jullie creativiteit over.

Woorden die het logo mogen uitstralen zijn: Zakelijk, Vertrouwen, Professioneel, Contact, Persoonlijk, Impact, Veel ervaring.

Voorkeur voor kleuren: warm oranje en een mooie grijstint erbij (en wit??). Mocht je hier een ander idee over hebben: ook prima, Graag input!

Ik sta open voor verschillende stijlen, echter Retro/Oubollig gaat mijn voorkeur niet naar uit. Ik ben meer van de Clean/Helder/Moderne look.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Designer: su3x su3x
logo-su3x-bqB6ExKi

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-su3x-abXedCYi

su3xsu3x

simpple

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.