Geen commentaar
Logo kissed by ibiza
- Wedstrijd van: kissedbyibiza
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 15-10-2014
Datum einde: 29-10-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar
Mooi!

Geen commentaar
Allebei super! Jij snapt wat we bedoelen! Ik kan nog even niet kiezen, vind ze allebei echt heel erg mooi en dan de gekleurde versies
Kan je er misschien een gouden detail in doen, alleen maar om te kijken wat het doet?
Bedankt en gouden detail dat kan, zal ik nog uploaden
Super! Ga maar even uit van de laatste dan snappen we het idee wel mochten we toch nog verliefd worden op de eerste

Geen commentaar