dank je wel voor je reactie .
een beetje meer kleur!
Christine
Logo kissed by ibiza
- Wedstrijd van: kissedbyibiza
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 15-10-2014
Datum einde: 29-10-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar

Hello
Hierbij ons eerste voorstel voor uw logo.
Uw feedback is meer dan welkom.
Met vriendelijke groeten,
Christine,
Hoi Christine, dankjewel! Ziet er mooi uit, we laten het even een middagje bezinken. Mijn eerste reactie is heel erg mooi maar ik twijfel even of het lijkt of deze nog niet klaar is.. Maar dat komt doordat het niet is ingekleurd. (nieuwe kleurplaat). Verder wel in de richting die we zoeken. groeten Debby