Beste Kurt
hierbij een foto met logo en watermerk erin verwerkt
groet Jos
Logo nieuw bedrijf Framed Media
- Wedstrijd van: kurtvandeweerdt
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 19-03-2012
Datum einde: 08-04-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Teruggebracht tot het meest essentiële
groet Jos Crins

En een andere benadering maar nog steeds ingetogen, ik weet niet dit de stijl is die u zoekt dus feedback is welkom
groet Jos Crins

Ik heb in het beeldmerk de F en M verwerkt waarvan de M de F insluit. De kleuren bewust niet schreeuwerig maar eerder bedachtzaam. De hoek waaronder het geheel staat geeft het een extra herkenningswaarde. Ben benieuwd naar uw reactie
Groet Jos Crins