Geen commentaar
Logo nodig voor nieuw bedrijf
- Wedstrijd van: Hakvoort Professional
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 12-12-2013
Datum einde: 01-02-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Goedeavond, enige uitleg voor het logo: het beeldmerk is gestileerde vorm van een fornuis, een horeca pan tevens kan het gezien worden als een uitbeelding van "hal" in uw bedrijfsnaam. Het is maar net hoe je het gaat beschrijven. Kortom het geeft in een beeld horeca benodigdheden weer. Wat belangrijker is is de cirkel vorm om het beeldmerk. Dit heb ik zo gemaakt om weer te geven dat u tweede hands horeca apparatuur aanbiedt: dus de grijze rechter lijn geeft het binnenkomen van horeca apparatuur weer, als het binnenkomt word alles gecontroleerd, etc. waarna het weer als 100% perfect product opnieuw uitgezet word in horeca land, en zo nog tientallen jaren dienst kan doen (waar dit materiaal voor bestemd is). Ik hoop dat mijn verhaal een beetje aan sluit bij uw visie. m.v.g. koos, bureaukomma.
goedeavond, heeft u eventueel enige feedback? of beoordeling? de tijd dringt om voor u een logo neer te zetten volgens uw wensen.

Goedeavond, bij deze mijn voorstel voor uw huisstijl, feedback is van harte welkom, ik ben erg benieuwd wat u er van vind.
De huisstijl is opgemaakt in adobe illustrator, en is vector based (te vergroten zo groot u wil zonder kwaliteitsverlies) verder aan te leveren in elk bestandsformaat.
De n.a.w. gegevens zijn fictief en door u aan te leveren of zelf te verwerken.
Kleuren zijn rgb kleuren en niet 100% drukwerk gelijk.
Achtergronden zijn in het voorstel zwaarder gemaakt dan in de uiteindelijke uitvoering, dit om een via een schermafbeelding toch de impressie van drukwerk te geven.
m.v.g. koos