Dit logo bevat dezelfde elementen als het blauwe logo, maar heeft meer een 'vintage' gevoel. Misschien leuk omdat jullie in tweedehands apparatuur handelen?
Logo nodig voor nieuw bedrijf
- Wedstrijd van: Hakvoort Professional
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 12-12-2013
Datum einde: 01-02-2014
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste,
Naar aanleiding van de verlenging bij deze ook mijn inzending voor uw logo!
Omdat een link naar horeca een vrij breed begrip is heb ik gekozen voor de welbekende kotsmuts met daarin een wijnglas en vork. Ook is er een strak lettertype gebruikt om het wat moderner te maken.
Ik ben benieuwd wat u ervan vindt!
Kleuren en lettertypes kunnen uiteraard nog naar wens worden aangepast.
Vriendelijke groet,
Hester