Logo ontwerp op basis vier elementen water, aarde, wind en vuur voor Leverancier Strategische Oplossingen

Datum start: 19-02-2014

Datum einde: 05-03-2014

Totaal budget: € 329.00
Nieuwste inzending
Book cover
Aaron Jansen

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Bedrijfsnaam Strategic Fit Elements B.V.

Op basis van de vier elementen willen wij onze oplossingen aanbieden;
Water: Mensen; loopbaan, talent, borgen kennis, persoonlijkheid
Wind : Mensen; kennis toepassen, blijven ontwikkelen, team
Aarde: Organisatie; verbeteren, kosten besparen, toekomstbestendigheid
Vuur : Organisatie; verandering, groei, sales, uitbreiding, leadership

Wij staan voor analyse, doel + resultaatbegeleiding, implementatie, creativiteit , andersom denken, Structuur "LEAN", waarde creatie, Klant gedrevenheid. Graag willen wij hiervoor één woord.

Bedrijfsomschrijving


Wij zijn een leverancier van strategische oplossingen die verder gaan dan advies en consultancy. Wij maken op basis no-cure-no-pay een overzicht van de besparingen door een scan te maken van de organisatie. Dit is de basis voor verdere implementatie van de oplossingen die wij voorstellen. Wij werken samen met andere organisaties die allen bijdragen aan het verbeteren van gezamenlijk resultaat.

Doelgroep


B2B

Kleuren, favoriete logo's, must haves


4 elementen, maar eigen creativiteit is welkom.

Designer: estoy estoy
logo-estoy-Jo2CJLeK

Geen commentaar

estoyestoy

Hierbij mijn inzending. Het beeldmerk is opgebouwd uit vier gelijkvormige vormen, elk met een eigen kleur. Deze corresponderen met de vier elementen water, wind, aarde en vuur.
Elk element stelt een mens voor. Zie de omhoog gebogen armen en het gezicht als abstracte cirkel. Zij zijn met elkaar verbonden met de handen. Tezamen vormen zij een harmonieuze beweging: de organisatie. De figuren zijn met elkaar verweven als een stevig fundament.

Het beeldmerk is ook geschikt om als patroon te gebruiken. Zie hiervoor het voorbeeld van het visitekaartje (achterliggende zijde).

Hopelijk spreekt het ontwerp en het achterliggende concept u aan. Aanpassingen zijn altijd bespreekbaar. Ik kijk in ieder geval erg uit naar uw reactie.

Met creatieve groet,
Chantal

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.