Een voorbeeld van een dvd of een box
www.versluisdesign.nl
Logo ontwerp voor de participatiecoach
- Wedstrijd van: ikverrasje
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 19-05-2011
Datum einde: 26-05-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Voorbeeld van een brochure
www.versluisdesign.nl

Hierbij de huisstijl
www.versluisdesign.nl

Beste,
Ik heb hier mijn voorstel. Ik heb gekozen voor vlakken die samen werken om een nieuw geheel te vormen. Het is een zakelijk en professioneel logo maar door de kleuren erg fris en dynamiek.
Ik hoor graag u reactie,
Met vriendelijke groet,
Vincent Versluis
www.versluisdesign.nl