Geen commentaar
Logo ontwerp voor Stichting MS Research
- Wedstrijd van: msresearch
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2
Datum start: 17-12-2019
Datum einde: 08-01-2020
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Een nieuw idee

Geen commentaar
Hoi!
Onwijs bedankt voor je inzendingen. Deze is populair bij het team. Is het mogelijk nog wat kleine wijzigingen te maken zodat we een betere afweging kunnen maken?
- De letter M gelijke dikte van binnen en buiten lijnen (nu zijn binnenlijnen iets dunner)
- de letter S mag wat breder (misschien dezelfde breedte als de letter M?)
- tekst Research niet door microscoop heen
Ik weet niet of de balans dan beter word en of nog klopt. Mocht je een aanpassing kunnen doen, heel graag.
Alvast bedankt!
Met vriendelijke groet,
Joan
Hoi Joan, ik zie je reactie helaas nu pas, en kan dus de wijzigingen niet meer uploaden. Mochten jullie toch deze kiezen dan kan ik hem zeker aanleveren met de lijnen van de M allemaal even dik, en 'research' achter de microscoop plaatsen. Zo blijft de layout in tact, leesbaarheid ook. De 'S'zou ik niet verbreden tot de breedte van de M. Er is een goede reden dat in tekst een M breder is dan een S, het zou anders raar staan.
mvg
Dennis Hartman
Hoi Dennis,
Geen probleem. We hopen binnen 10 dagen een definitieve beslissing te maken. We hebben een selectie van 5 die besproken gaat worden met directie. Die van jou zit daarbij:)
Dank je wel voor je bericht en inzet.
Groetjes
Joan

Geen commentaar

Geen commentaar
ik had nog een verloren uurtje, dus heb toch het logo maar even doorontwikkeld. succes met de keuzes

Geen commentaar
Ik zie dat u vier andere ontwerpen met 5 sterren hebt beoordeeld, dus ik ga er van uit dat u dit ontwerp niet verder door ontwikkeld hoeft te zien. Veel succes met de onderneming
mvg
dennis
ik had nog een verloren uurtje, dus heb toch het logo maar even doorontwikkeld. succes met de keuzes

Geen commentaar

Geen commentaar
mijn favoriet

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Hierbij mijn ontwerpvoorstel voor uw nieuwe logo
mvg
dennis