Logo ontwerpen voor nieuw bedrijf

Datum start: 14-12-2012

Datum einde: 28-12-2012

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
jose127

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik wil graag een logo laten ontwerpen voor mijn nieuwe bedrijf. Ik ga een bedrijf opzetten in verkoopstyling.
Bedrijfsnaam: Femke van der Mee verkoopstyling

Bedrijfsomschrijving


Verkoopstyling/woningfotografie/meubelverhuur

Verkoopstyling wil zeggen: het restylen van woningen welke al te koop staan of in de verkoop komen om daarmee de verkoop te bevorderen.
Woning meer onder aandacht te brengen/ in de schijnwerpers te zetten/ op te laten vallen/ anders te laten zijn dan de rest.
Overige diensten: Naast verkoopstyling houd ik me ook bezig met woningfotografie en meubelverhuur.
De doelgroepen zijn particuliere huizenverkopers, projectontwikkelaars en woningcorporaties.

Doelgroep


zie hierboven

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Wit met grijs of zwart en dan 1 kleur.
Eenvoudig, strak.

Mag iets met een huisje zijn, maar dan wel origineel. Wordt namelijk al erg veel gedaan.

Verkoopstyling heeft veel te maken met depersonaliseren, dus het logo mag opvallend zijn maar bij voorkeur wel eenvoudig, niet persoonlijk... Lastig uit te leggen wat ik hiermee bedoel. Maar geen sierlijke krullen etc.

Designer: Rianne-green Rianne-green
logo-rianne-green-D9x5NeNM

Rianne-greenRianne-green

Beste opdrachtgever,

Bij deze mijn ontwerp voor uw logo, ik heb het eenvoudig gehouden en op die manier toegankelijk voor iedereen. De streepjes zijn te zien als muren.

Mvg.
Rianne

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.