Een variatie op het 1e logo. Ditmaal met de volledige naam van de website erbij.
Datum start: 01-05-2012
Datum einde: 08-05-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geachte heer/mevrouw,
Dit is mijn eerste inzending. Het logo bestaat uit een hart met daarop fruitbladeren. Het hart staat voor de letter V. De letter V daarna uitschrijven leek mij overbodig. Deze kan echter erbij gevoegd worden. Het hart is een herkenbaar symbool voor mensen van alle leeftijden.
Alle kleuren kunnen worden veranderd alsmede de grootte van het logo.
Met vriendelijke groet,
WF