Geen commentaar
Logo + Pay off
- Wedstrijd van: detafelfabriek
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1
Datum start: 28-12-2014
Datum einde: 11-01-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Goedeavond, hierbij mijn tweede voorstel. De tafel moet tevens een soort fabriek voorstellen, de "T" vormt de ingang. m.v.g. koos
Ik ben niet zo enthousiast nog over het logo. Ik vind wel die 3d letters zo uit hout gesneden heel mooi.
Helaas, volgende x beter:) m.v.g. koos.
Helaas, volgende x beter:) m.v.g. koos.

Goedeavond,
bij deze mijn voorstel voor uw logo, feedback is van harte welkom, ik ben erg benieuwd wat u er van vind.
Het logo is opgemaakt in adobe illustrator, en is vector based (te vergroten zo groot u wil zonder kwaliteitsverlies) verder aan te leveren in elk bestandsformaat.
Mocht dit logo u bevallen kan ik een eventueel huisstijl voorstel doen.
m.v.g. koos
Ik vind het er visueel heel mooi uit zien. zo in dat hout gebrand. Logo vind ik alleen niet passend (snap het ook niet goed) en ik mis een pay off. 3d effect is in ieder geval erg mooi
Goedemiddag, bedankt voor uw beoordeling en feedback, het beeldmerk is een T met een tafelblad erop, daarna heb ik een cirkel om het geheel geplaatst, maar nu is het inderdaad een beetje te chiness, onduidelijk geworden. ik ga een nieuw voorstel voor u maken. m.v.g. koos