Logo pietcees video- en audioproducties

Datum start: 02-01-2012

Datum einde: 16-01-2012

Totaal budget: € 100.00
Nieuwste inzending
Book cover
zazoo

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Ik wil een strak logo met mijn naam erin. Het liefst ook iets van een cameraatje erin verwerkt. Het moet trendy en modern zijn. Ik heb veel persoonlijk contact met mijn klanten. Dat moet ook in het logo naar voren komen. Op http://www.pietcees.nl/wordpress/wp-content/uploads/fotospietcees.zip staan eventueel foto's die gebruikt kunnen worden.

Bedrijfsomschrijving


Ik ben zzp-er. Ik maak bedrijfsfilms, commercials en videoclips

Doelgroep


Ondernemers

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Het logo van Endemol vind ik mooi, maar het zou nog iets meer het persoonlijke contact moeten uitstralen. Op http://www.pietcees.nl/wordpress/wp-content/uploads/fotospietcees.zip staan eventueel foto's die gebruikt kunnen worden.

Designer: VormgeverNodig.nl VormgeverNodig.nl
logo-vormgevernodignl-0RlFRu4G

VormgeverNodig.nlVormgeverNodig.nl

Andere variant op mijn 2e logo voorstel.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-vormgevernodignl-pwLxlzRw

VormgeverNodig.nlVormgeverNodig.nl

Duidelijk logo met als beeldmerk de sluiter van een camera. Ik geef toe dat het niet echt iets is voor een filmcamera maar het oogt als beeldmerk wel mooi als logo element.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-vormgevernodignl-pK2Ey73g

VormgeverNodig.nlVormgeverNodig.nl

Even iets anders..
Een ouderwets bioscoop kaartje als logo.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.