Geen commentaar
Datum start: 13-01-2016
Datum einde: 01-03-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.
 VandenHulDesign
                VandenHulDesign
             
                                                     
                                                    Geen commentaar
Goedemorgen,
Ik zie dat de wedstrijd bijna is afgelopen. Als u nog graag aanpassingen wilt zien aan mijn nieuwste ontwerpen hoor ik het graag, ik maak ze namelijk met plezier nog voor de deadline!
Alvast veel succes met het kiezen voor het best passende ontwerp. 
Met vriendelijke groet,
Saskia van den Hul
VandenHul Design
 
                                                    Geen commentaar
 
                                                    Geen commentaar
 
                                                    Geen commentaar
Regenboogkleuren mooi, tekst te klein. Zinder moet groots.
Hartelijk dank voor de reactie. Ik heb Zinder een meer prominente plaats laten innemen in de twee nieuwe ontwerpen. Ik hoor graag of er nog weer iets aangepast moet worden!
 
                                                    Geen commentaar
Goedemiddag,
Ik zie dat u nog geen beoordeling en/of feedback heeft gegeven. Wanneer u dit wel doet kan het logo meer naar uw wensen worden aangepast. Ik maak namelijk graag aanpassingen en toevoegingen!
Met vriendelijke groet,
Saskia van den Hul
VandenHul Design
Hartelijk dank voor de beoordelingen. Zou u misschien ook feedback kunnen geven? Ik maak namelijk graag aanpassingen en nieuwe ontwerpen, maar moet dan wel iets meer over u smaak en de richting waarin u zit te denken weten. Alvast bedankt.
 
                                                    Geen commentaar
 
                                                    Geen commentaar
 Nederland
                                        Nederland
                                     France
                                        France
                                     Deutschland
                                        Deutschland
                                     Österreich
                                        Österreich
                                     United Kingdom
                                        United Kingdom
                                     International
                                        International
                                    