Logo + slide template voor sneltreincursus bedrijfskunde

Datum start: 12-08-2013

Datum einde: 31-08-2013

Totaal budget: € 199.00
Nieuwste inzending
Book cover
eve31

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Het logo moet kracht en bij voorkeur dynamiek uitstralen maar toch strak en zakelijk zijn. Het ontwerp voor slides moet rustig zijn.

Bedrijfsomschrijving


Het is voor SpeedMBA (www.speedmba.com). Hierop is inhoudelijk meer achtergrond te vinden die clues voor ontwerp kunnen geven. Let echter niet al te veel op het huidige site-ontwerp; hier mag naar hartelust van worden afgeweken.

Doelgroep


Zie de tab "voor wie" in het hoofdmenu op de site.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Ik houd meestal niet van figuratieve en/of drukke logo's. Een apart logo naast de naam is niet strikt noodzakelijk (ben er wel benieuwd naar); het mag gewoon een naamlogo zijn.

Designer: Brandbrains Brandbrains
logo-brandbrains-KKy2kSuG

Geen commentaar

MachielMachiel

Hoi Brandbrains, dank voor de inzending. Hoewel ik het logo-deel rechts als figuur heel aardig vind, is het net niet treffend genoeg voor mijn dienst. Van het naamdeel ben ik niet zo gecharmeerd: te gewoontjes, te weinig dynamiek, te weinig kracht. Niettemin dank. Groet, Machiel

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.