Bij deze een aanpassing van het logo die ik heb gemaakt, met de kleuren die gewenst zijn.
Datum start: 03-08-2012
Datum einde: 31-08-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Bij deze mijn inzending, ik heb nu nog een zachte overlopende blauw gebruikt kleur kan altijd aangepast worden maar ik vondt personelijk dit mooi staan in afwachting wat jullie vinden. GR Randy