logo & T shirt design voor Colombia whitewater

Datum start: 18-09-2016

Datum einde: 25-09-2016

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
Th.Cherry § Art & Designs

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Een klassiek en stijlvol logo
T shirt ontwerp voor Colombia whitewater.




Bedrijfsomschrijving


Wij zijn de pioneers van kayak exploring in Colombia sinds 2004 en bieden avontuurlijke kayak touren, maar ook stand up paddle (sup) expedities aan waarin klanten kennismaken met de natuur, de mensen en wilde rivieren van Colombia.

Tijdens dagtrips en expedities die worden doorgevoert met met een zeer hoge zekerheidsstandaart, wordt de klant gecoached op technische en taktische aspecten van het kayak varen en suppen in Colombia. We werken met kleingroepen van maximaal 8 personen per reis.




Doelgroep


Volwassenen, 19 tot 55 jaar. Avontuurlijke kayakers en suppers met ervaring op wildwatergebied en interesse aan andere kulturen. We zitten prijstechnisch in het hoge segment.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Wens logo:
guided tours op colombias exotische rivieren begeleid door de professionele pioniers.
Professionaliteit, Style, tijdloos, klassiek, eenvoudig, vrijheid en rust uitstralen
kleuren rood, geel, blauw en zwart. (colombiaanse vlag is rood, geel, blauw)
Tekst: Colombia whitewater, subtitel: pioneers since 2003
Less is more.

Bootjes, palmbomen, kolibri etc mogen in het logo verwerkt worden, maar het hoeft niet. Geen schreeuwende actie ontwerpen. Geen adrealine, niet populair... Accent op natuur, style, authentisch, rivieren.

Ik zou graag een logo zien met een klasieke Colombiaanse houten kano, met colombiaan met stok in hand (zie bijlage) deze style bevalt me. Maar ook laat ik me graag verassen.

T - shirt design
Colombia Whitewater logo aangevult tot een interessant design.

Uitstraling shirt:
- vrijheid
- style
- klassiek
- natuurlijk
- rivier, flora, fauna
- exotisch
- duidelijk waarom het gaat: Colombia Whitewater touren.


Designer: finntelle finntelle
logo-finntelle-EELMRmFs

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-finntelle-Dc1ddtrs

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-finntelle-qWJeB7Cq

Geen commentaar

maudymaudy

Nice thank you. Im looking for somethingvklassic. And recognisable from the previous logo. See attachement3

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-finntelle-ptzvNEoq

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.