Geen commentaar
Datum start: 12-04-2012
Datum einde: 24-04-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


hierbij variant waarbij de blaadjes in de vorm van een V is. dit omdat de V (vinkje) voor goedkeuring/accoord staat.
Dank voor uw creatieve inzending. De look en feel past toch niet geheel bij wat wij zoeken.
dank voor uw feedback. mocht u toch aanpassingen willen zien hoor ik dat ook graag

Geen commentaar
2e variant waarbij kleine aanpassingen op beeldmerk/kleur

Geen commentaar
beste opdrachtgever,
na super goede inzendngen van mijn mede collegas probeer ik toch nog eens met mijn inzending en hopen dat het in de smaak valt.
Hierbij heb ik het natuurlijke (planten) en globale (ronding) weer terug laten komen in het beeldmerk.
graag hoor ik uw mening hierover
alvast succes met het kiezen straks
mvg carla