Logo verloskundigenpraktijk

Datum start: 22-03-2016

Datum einde: 05-04-2016

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
Pyl

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Als verloskundigenpraktijk willen wij graag een nieuw logo.
Onze naam is 'verloskundigenpraktijk Tussen de Rivieren'. Wij zijn gevestigd in een gebied wat omringd wordt door rivieren.

Belangrijk vinden wij het om het symbool zwangerschap (een zwangere of zwangere met foetus)en iets van rivieren in ons logo terug zien.
Abstract of niet, we staan open voor alles. We zien graag jullie creativiteit!

Ons logo willen we gebruiken voor op ons briefpapier, folders, verwijsformulieren, website etc. Daarnaast gaan we binnenkort een map maken voor onze zwangeren voor al hun informatie en papieren. Voor het ontwerpen van de buitenkant van de map zal na het vinden van het logo een nieuwe wedstrijd worden gestart.

We zien heel graag jullie logo's!!

Bedrijfsomschrijving


Wij begeleiden vrouwen en hun partner tijdens de zwangerschap, bevalling en kraamtijd.

Als verloskundigenpraktijk Tussen de Rivieren staan we uiteraard voor deskundigheid, maar we vinden gemoedelijkheid en vertrouwen ook erg belangrijk.

Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


Symbool zwangerschap en rivier(en), liefst verweven met onze naam

Designer: mot mot
logo-mot-eydnrYnI

Geen commentaar

motmot

En nog een hele andere opzet, meer dromerig. Ik hoor graag jullie mening, met vriendelijke groet, mot

TussenderivierenTussenderivieren

Bedankt voor het maken van het logo. De wedstrijd is nog niet afgelopen, maar zo juist hebben we de afronding van een eerder gepost logo gedaan en zijn we er uit :)

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-mot-d7gdRvdI

Geen commentaar

motmot

Ander idee, fris en lief

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-mot-brIfh7bs

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-mot-bEywtFDs

Geen commentaar

motmot

Hallo team Tussen de Rivieren, hierbij mijn voorstel. Qua kleur is hier gekozen voor pastel/watertinten, maar andere combinaties zijn zeker denkbaar. Ik hoor graag jullie gedachten hierover en over het ontwerp. In overleg zijn aanpassingen uiteraard mogelijk. Met vriendelijke groeten, mot

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.