Geen commentaar
Logo voor aanbieder innovatieve juridische software. Legaltech.
Datum start: 06-12-2017
Datum einde: 20-12-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste EJSpaans, aangepast voorstel, mèt aapje, maar niet prominent aanwezig - leesbaarheid van de bedrijfsnaam staat voorop. Het logo kan in iedere gewenste kleur(combinatie) worden uitgevoerd. Laat het me weten indien u vragen of suggesties hebt, of varianten zou willen zien. Met vriendelijke groet, mot

Geen commentaar
Beste EJSpaans, hierbij mijn voorstel. De vorm achter het aapje is het silhouet van de letter A van Api. Ik hoor graag uw feedback, met vriendelijke groet, mot