Beste
Bij deze nog een inzending.
Ik kijk uit naar uw commentaar.
Met vriendelijke groeten
Danny
Logo voor aankooponderhandelaar.nl
- Wedstrijd van: rppeconcepts
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 03-04-2012
Datum einde: 03-05-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste
Bij deze het aangepaste ontwerp van de eerste inzending.
Ik kijk uit naar uw commentaar.
Met vriendelijke groeten
Danny

Beste
Bedankt voor uw feedback.
Hierbij nog 2 voorstellen.
Ik denk nog even verder over de aanpassing met het euroteken.
Met vriendelijke groeten
Danny
Dank voor je nieuwe ontwerpen. Je hebt veel in huis! Vindt ze wel wat te druk. Je eerste ontwerp vind ik beter. Probeer daar wat varianten op te bedenken als je wil.

Beste
Bij dezz mijn inzending.
Ik hoor graag uw opmerkingen.
Met vriendelijke groeten
Danny
Goed begin! Probeer het wat abstracter te maken, iets minder speels. Met wat creativiteit kun je van de smiley misschien een euroteken maken? Achtergrond graag wit houden.