Logo voor Adviesbureau Brekelmans

Datum start: 19-10-2020

Datum einde: 26-10-2020

Totaal budget: € 199.00
Nieuwste inzending
Book cover
stevan banjac

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Het betreft een vernieuwing/modernisering van het oude logo. Het hoeft er niet op te lijken. Wij hebben geen idee welke kleuren ons het beste aanspreken maar zullen gedurende de wedstrijd duidelijk onze voorkeuren aangeven om een richting te kunnen bepalen.

Over ons:
Adviesbureau Brekelmans is een landelijk opererend, onafhankelijk ingenieursbureau, gevestigd te Maastricht.

Ons bureau verzorgt al meer dan 50 jaar het constructieve ontwerp en de uitwerking voor geavanceerde, maar ook voor conventionele draagconstructies van bouwwerken, onder andere voor woongebouwen, kantoorgebouwen, universiteitsgebouwen, ziekenhuizen, theaters, winkelcentra en hotels.

Wij zijn gespecialiseerd in de innovatieve productontwikkeling van prefab-betonsystemen, gevelsystemen voor woningbouw, utiliteitsbouw en civiele werken.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


Kleuren, favoriete logo's, must haves


De logo's mogen afwijken van de beginletters. Tegenwoordig zie je meerdere logo's zonder een duidelijke verwijzing naar het beeldmerk. Zie bijvoorbeeld het logo van Royal HaskoningDHV, Arcadis (Design en Consultancy) en Volantis. Er mag tevens ook meer kleur gebruikt worden.

Designer: lauraontwerp lauraontwerp
logo-lauraontwerp-6DaTmDyq

lauraontwerplauraontwerp

speels, zakelijk en klassiek

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-lauraontwerp-x20Ig8Ce

lauraontwerplauraontwerp

Hierbij een van de ontwerpen op drukwerk.

LinQxxLinQxx

Mijn klant geeft aan uw ontwerp niet mooi te vinden. Misschien kunt u nog iets anders proberen?

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-lauraontwerp-qCkpgQpU

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-lauraontwerp-paR6sYRU

Geen commentaar

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-lauraontwerp-njTwSv9E

lauraontwerplauraontwerp

Een lekker krachtig beeldmerk dat de initialen van het bedrijf bevat. Dit beeldmerk is ook breed toe te passen op verschillende fronten. Oranje staat voor enthousiasme en energie. Dit vind ik erg toepasselijk voor een adviesbureau!

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.