Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn ontwerp voor het logo.
Ik hoor graag mochten er nog vragen zijn.
Met vriendelijke groet Annemarie
logo voor advocatenkantoor Kehrens Snoeks Advocaten & Mediators
- Wedstrijd van: advocatenkantoor
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 21-01-2013
Datum einde: 06-02-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Kun je wat meer vertellen over betekenis!
Beste opdrachtgever,
De gedachte bij dit logo zijn overleg ( 3 mensen rond de tafel)en tevens het gebruik van de vorm van een puzzelstukje dat jullie altijd zorgen voor de oplossing Mediators).
Ik kan ook nog een kleurvoorstel doen