.nl iets kleiner gemaakt om nog meer de nadruk te leggen op BBQ. Wilt u nog gebruik maken van een slogan ter ondersteuning van het logo?
Logo voor BBQ.nl binnenkort de barbecue webwinkel van Nederland!!!
Datum start: 17-04-2012
Datum einde: 01-05-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Lekker strak en krachtig. .NL is duidelijk kleiner dan 'BBQ', maar dit kan natuurlijk altijd nog worden aangepast. Ik ben benieuwd naar de feedback. De vlam en de Q zijn op een speelse manier in elkaar verweven.
Met vriendelijke groet,
Ilse Pepping