Dag opdrachtgever,
Hierbij een eenvoudigere versie waarbij ik de ingewikkelde vlammen vervangen heb door eenvoudige, zelfgetekende vlammen. Dit ontwerp is een vector.
Ik hoor graag uw feedback.
Bram
Logo voor brandbeveiliging
- Wedstrijd van: brandblusser
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 29-08-2011
Datum einde: 06-09-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Beste opdrachtgever,
Dit is een vector die ik van mijn eerste ontwerp gemaakt heb.
Ik hoor graag uw feedback,
Met vriendelijke groeten,
Bram

Beste opdrachtgever,
Hierbij mijn eerste ontwerp. Indien u het te gedetailleerd, te uitgebreid vindt, upload ik een eenvoudigere versie. Ik hoor graag uw feedback.
Met vriendelijke groeten,
Bram
Graag zou ik de eenvoudiger versie ook willen zien. Groeten
Patrick