Een ander variant op het beeldmerk :)
Logo voor branding en strategisch communicatieadviesbureau.
- Wedstrijd van: Christine Mallon
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 21-09-2017
Datum einde: 22-09-2017
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Ik snap ook de beeldspraak wel, tenzij je niet zover hebt nagedacht als ik nu analyseer. De B van Bereik is dus Binnen in de cirkel :-). Maar nee, ik ben niet geraakt. Ik moet de hele tijd denken aan een darmvereniging :-). Wel een lekker kleurtje
darm moet zijn dart!
en eigenlijk is het meer dan een pijl en boog vereniging
Dat was idd mijn gedachten er achter, maar bedankt voor uw feedback. Ik denk dat u Y-graphics (Yvonne) haar ontwerp het meeste aanspreekt.
Mocht dat zo zijn. Misschien is het dan handig dat u haar als winnares aanwijst. Tenzij u graag meer ontwerpen wilt zien van andere ontwerpers :)
Ik ben het eigenlijk wel met je eens. Maar ik zou niet weten hoe ik voordat de datum afloopt een ontwerper kan kiezen. Ik heb wel gezocht. Het is een beetje lullig dat er ontwerpen bij blijven komen.
Dan moet u even telefonisch contact opnemen met Brandsupply. Dan kunt u aangeven dat u uw wedstrijd eerder wilt afsluiten.
ik heb ze idd gemaild!

Hallo,
Bij deze mijn ontwerp :)
Het beeldmerk bestaat uit 2 B's
Met vriendelijke groet,
Melvin