Logo voor brei en fotografie bedrijfje

  • Wedstrijd van: JetK
  • Categorie: Logo
  • Status: Beëindigd

Datum start: 08-09-2014

Datum einde: 26-09-2014

Totaal budget: € 229.00
Nieuwste inzending
Book cover
sologo

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte



Ik zoek voor de start van mijn bedrijfje een logo waarin zowel een referentie naar breien (in de vorm van breinaalden, bolletje wol andere enz.) en fotografie (camera of fotorolletje) als een grappige, creatieve verwerking van een Little Bigfoot verwerkt is.

Bedrijfsomschrijving



Dit jaar heb besloten mijn passie voor breien en fotografie professioneel aan te pakken en hier mijn eigen bedrijfje in te starten genaamd "Little Bigfoot Creations". De naam is een referentie naar mijn Jettie (uitgesproken als Yeti - een verschrikkelijk sneeuwmonster/Big Foot en mijn bijnaam) en mijn kleine voeten.

Doelgroep


Doelgroep fotografie: 20 t/m 40 jarige. Voornamelijk portret shoots, couple shoots en babyshoots

Doelgroep breisels: ouders van baby's en jonge kinderen

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Geen roze en niet te kinderachtig. Verder sta ik overal voor open.

Designer: DHVR DHVR
logo-dhvr-xfuGGqSe

Geen commentaar

DHVRDHVR

Ik heb in dit logo juist alles heel letterlijk gebruikt. Ik krijg graag feedback, om vandaar uit weer verder te werken aan een voor u perfect logo.

groeten Danielle

DHVRDHVR

Beste Jet,
Zou u feedback kunnen geven zo weet ik als ontwerper in welke richting u wil gaan.

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-dhvr-vox5rDIe

Geen commentaar

DHVRDHVR

kleine voeten grote stappen. geen duidend beeldmerk maar een gevoel

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.