En nog een laatste voorstel voor het logo.
Indien je aanpassingen zou willen zien hoor ik het graag.
Groeten,
Ashley Opier
Logo voor chille, coole, retro mix stoere lifestyle store voor jonge mannen en zoons
Datum start: 13-02-2016
Datum einde: 20-02-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


De linker gaat de goeie kant op..

Bijgaand nog een tweede voorstel voor het logo van Mr. Smith & Kid.

Goedemiddag,
Bijgaand het voorstel voor het logo van Mr. Smith & Kid.
Binnen dit voorstel heb ik twee verschillende lettertypes gebruikt voor '& kid', de rechtse komt overeen met het gebruikte lettertype van ByDaan.
Mocht je aanpassingen willen zien, laat dit gerust weten.
Ik hoor graag je reactie.
Met vriendelijke groet,
Ashley Opier
Tafel15
Hi Ashley, ziet er clean uit maar ik zoek toch iets wat minder ''braaf" is dan dit.