Hallo opdrachtgever,
Vallen de gambas meer in de smaak? ;) Andere lettertypes zijn natuurlijk mogelijk!
Met smakelijke groet,
Stefanie
logo voor culinair bedrijf
- Wedstrijd van: food sensation
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 01-12-2011
Datum einde: 24-12-2011
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hi Stefanie, gamba\'s vallen absoluut meer in de smaak alleen denk ik dat hoe leuk we het logo ook vinden niet past bij FS. Als je er op een afstand naar kijkt zie je niet direct wat het is. Daarnaast moeten we heel wat aren met een logo werken en ik vraag me af of deze gamba\'s oid op den duur niet saai gaan worden. Een abstracter logo waar meerdere dingen in te zien zijn zou voor ons op lange termijn beter passen. Daarnaast willen we dat de bedrijfsnaam krachtig te zien is.
Dank in ieder geval voor je leuke en creatieve bijdrage. Groeten Jessica

Geen commentaar

Hierbij nog enkel het logo.
Met vriendelijke groet,
Stefanie

Beate foodsensation,
Bij een exclusief concept hoort ook een uniek logo, anders dan anders!!
Met hartelijke groet,
Stefanie
Hi Stefanie, Dank voor je ontwerp. Het is iets wat we niet zo snel zelf hadden kunnen bedenken, maar op zich interessant. Wel doet het mij denken aan een taart....en we doen alles maar niet banketbakken :) De ondertitel moet zijn \' creating delicious moments\'. Deze verandering is door de webredactie nog niet doorgevoerd.
We willen een witte achtergrond dus daarom kijken we alleen naar het logo. We willen de naam stevig neerzetten en een verbinding tussen logo en bedrijfsnaam. Wel op een manier dat het logo ook los van de naam te gebruiken is.
Beste mensen,
Het ontwerp is afgeleid van een culinair torentje met oa spinazie erin verwerkt en bovenop basilicum, het is geen gebak. Maar ik zal kijken of ik een ander goed culinair beeld kan maken.
Met hartelijke groet,
Stefanie