Geen commentaar
Logo voor Cupcakes Inc.
- Wedstrijd van: CupcakesInc
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
- Bestanden: Bestand 1, Bestand 2, Bestand 3
Datum start: 04-04-2012
Datum einde: 30-04-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Hier zijn een aantal veranderingen, ik weet niet of ik alles begrepen (ik begrijp niet Nederlands), maar ik hoop dat het zal u maar wilt. Cupcake met een meer smakelijk!
Is het beter?

Geen commentaar
Erg leuk design, dankjewel! Is er een mogelijkheid dat je er, net als bij je andere design, ook een ovaal om het geheel zet in dezelfde kleur als de letters? Ik vind dat voor bijvoorbeeld stickers en cupcakedozen net wat leuker. Bedankt!

Geen commentaar
Mooi design, bedankt voor het inzenden. Is er een kans dat er één kleur in het ovaal komt (liefst de gele kleur). En dat het lettertype vergelijkbaar is met het andere design? Verder erg leuk, met precies een cupcake zoals ik het me voorstelde :).