Hallo Stefijn,
op de valreep nog een extra voorstel. Heb het wereldbolsymbool vervangen door even heel iets anders. Wat het precies kun je aan je fantasie overlaten. Juist hierdoor straalt het naar mijn inziens kracht uit. Ik zie het zelf als een verbindend element die symbool kan staan voor de diversiteit aan diensten die je als bedrijf aanbiedt. Succes met je keuze, want ik heb veel mooie dingen voorbij zien komen. Met vr. gr. Jeffrey
Datum start: 11-01-2012
Datum einde: 01-02-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


nice one dude,i like it. what's the font?

Beste Stefijn,
hierbij mijn voorstel. Simpel, maar een krachtig symbool: herkenbaar en tijdloos. Met name het gebruikte lettertype lijkt me erg passen bij deze branche. Ik zou eea uiteraard verder kunnen uitwerken, zoals andere ontwerpers dit gedaan hebben. Ik wacht echter eerst je eventuele reactie even af. Met vr. groet, Jeffrey van der Lugt
Leuk, alleen ben ik bang dat dit beeldmerk erg veel voorkomt. De uitwerking vind ik goed!