Geen commentaar
Logo voor dé Beleefboerderij!
- Wedstrijd van: burmaniaboerin
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 21-01-2013
Datum einde: 21-02-2013
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Hierbij een ietwat vrolijkere variant.
Beste Linsey,
Bedankt voor de inzending! Zoals je zelf al aangeeft, wat anders. Ikzelf vind het mooi, maar wij vragen ons af of het genoeg aantrekkingskracht heeft voor mn kinderen. Dus hier wil ik zelf nog even wat langer over nadenken. Vandaar een middenweg in het aantal sterren.
Hartelijke groeten, Karin
Goedenavond Karen,
Wat leuk om te horen dat mijn ontwerp in de smaak valt, eventueel is hij ook nog wat vriendelijker te maken maar persoonlijk vind ik het ook erg belangrijk dat een logo vooral duidelijk is. Dat de kinderen het leuk vinden is erg mooi hoor maar uiteindelijk betaald de ouder.
Ik ben benieuwd hoe u er na een nachtje slapen over denkt.
Met vriendelijke groet,
Linsey van Rijswijk

Geen commentaar
Goedemiddag,
Hierbij mijn inzending voor uw nieuwe logo. Het ontwerp wijkt af van de rest van de ontwerpen, maar wie niet waagt wint nooit wat. Ik heb gekozen voor een vriendelijk maar ook strak logo, persoonlijk vind ik dat een logo vooral duidelijk moet zijn en dat je eventueel in de huisstijl of andere uitingen wat kan experimenteren.
Ik ben erg benieuwd wat u van dit logo vindt.
Met vriendelijke groet,
Linsey van Rijswijk