Logo voor de Hop on Hop off buslijn

Datum start: 01-03-2017

Datum einde: 08-03-2017

Totaal budget: € 250.00
Nieuwste inzending
Book cover
1k

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


De Hop on Hop off buslijn is opgericht om het nog makkelijker te maken voor de toerist die naar Nederland komt. In eerste instantie was de Hop on Hop off buslijn een bus tussen Amsterdam en Den Haag met 8 stops onderweg. Dit jaar gaat de bus verder als een transfer lijn tussen Amsterdam en de Keukenhof.

Hop on Hop off is op zoek naar een nieuw logo voor in alle communicatie. Het huidige logo is te vinden in de bijlage.

We zijn op zoek naar een clean, fris en creatief logo met een vriendelijke uitstraling. Het logo moet betrouwbaarheid en kwaliteit weerspiegelen. De tagline onder het logo is nog niet duidelijk hiervoor graag een test zin in zetten.

Er moeten verschillende bus producten onder kunnen vallen.

Bedrijfsomschrijving


Doelgroep


-

Kleuren, favoriete logo's, must haves


-

Designer: RubenVandeVelde RubenVandeVelde
logo-rubenvandevelde-gWEXiIaG

Geen commentaar

AmsterdamWelcomeAmsterdamWelcome

Hi Ruben,

Bedankt voor je inzending.

We vinden de kleuren goed, het lettertype mag wat ons betreft iets meer zoals dit https://theitineraryproject.files.wordpress.com/2015/08/city-sightseeing-dubai.jpg. Het mag een representatie zijn van een gezellige leuke vrije tijds activiteit.
Onder het logo zien we ook nog graag en tagline.

Met vriendelijke groet,
Amsterdam Welcome

RubenVandeVeldeRubenVandeVelde

Moet ik de tagline zelf bedenken

AmsterdamWelcomeAmsterdamWelcome

Hi Ruben,
Er mag nu een fictieve zin in: Take the trip to Keukenhof bijvoorbeeld.

Met vriendelijke groet,
Amsterdam Welcome

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.