Geen commentaar
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Beste designer, dank voor je ontwerpen. Ze spreken ons helaas allemaal niet aan.

Geen commentaar
Hoe kunnen ze hier 1 ster voor geven? Deze is sick
Het is zeker een mooi ontwerp! Maar helaas niet wat wij zoeken. Bij dit ontwerp krijg ik meer een ICT gevoel. Vandaar maar 1 ster.
Groet,
Lis
Hallo Lis, dit is een andere ontwerper die bovenstaande opmerking heeft geschreven.