Geen commentaar
Logo voor DiSi Fotografie
- Wedstrijd van: DiSi Fotografie
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 05-01-2016
Datum einde: 19-01-2016
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Hierbij nog het voorbeeld op een foto met witte achtergrond!
Dank je wel, dat is snel.
Ik vind de tekst er onder het mooist komt goed uit zo.
kan ik deze dan krijg incl. de witte versie?
als ik voor jou kies?
Ja, absoluut!
Ondanks ik in eerste instantie helemaal verliefd was op deze logo hebben we er als team nog even nagekeken en hij blijft niet voldoende hangen, hij is niet te krachtig en eigenlijk toch aan de grote kant. Helaas want hij is echt heel mooi maar in combi met overheid en een pakkende logo die echt moet blijven hangen bij mensen zodat ze contact op nemen met mij heb ik deze moeten laten vallen. Heel erg bedankt voor je inzet en tijd, het is en blijft een mooi logo.

Geen commentaar
Ik heb zojuist drie foto's geüpload waarin het logo verwerkt is. Bij één van deze heb ik het beeldmerk weggelaten. Ik denk namelijk dat dit voor het watermerk op de foto's wat mooier en subtieler is waarbij de aandacht ook niet teveel van de foto wordt afgeleid. Het beeldmerk kan dan nog natuurlijk op alle andere uitingen gebruikt worden (maar dit is natuurlijk helemaal aan u). Tevens kan ik natuurlijk het logo in diverse kleuren aanleveren zodat het altijd past, zowel op lichte als op donkere achtergronden.
Super dank je wel, als ik idd de logo in verschillende kleuren kan krijgen graag, want dit logo valt weg op mijn witte achtergrond

Geen commentaar

Geen commentaar

Geen commentaar
Dank je wel, zou jij deze kunnen laten zien in een foto zodat ik kan zien hoe die uit komt. Vind hem wel mooi, wellicht tekst eronder lijkt mij ook wel wat

Geen commentaar

Geen commentaar
met deze ook niet, zou je een barokfotolijst kunnen maken met een kamera'tje erin?
ovale lijst bijv.
met deze ook niet, zou je een barokfotolijst kunnen maken met een kamera'tje erin?
ovale lijst bijv.
met deze ook niet, zou je een barokfotolijst kunnen maken met een kamera'tje erin?
ovale lijst bijv.

Geen commentaar

Geen commentaar
Dank je voor het indienen
Goedemorgen,
Hartelijk dank voor de beoordelingen en de feedback. Ik heb zojuist een nieuwe ontwerp geüpload en ben weer erg benieuwd naar uw feedback!
Met vriendelijke groet,
Saskia van den Hul
VandenHul Design