Een strak, duidelijke en een hedendaags logo. Gespeeld met de letters, zodat de woorden 'right' en 'write' goed tot zijn recht komen. Met een paar kleine details van krijtstrepen komt het analoge aspect van schrijven ook compleet naar voren.
logo voor een bedrijf dat cursussen geeft in het Middelbaar Onderwijs
- Wedstrijd van: sonjadeweerd
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 30-09-2012
Datum einde: 14-10-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Ik hoop dat het is wat u zoekt.