Beste Jochem,
Nog een aangepaste versie.
Mvg.
Adam
Datum start: 08-06-2012
Datum einde: 22-06-2012
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.



Jochem,
Bedankt voor je feedback en beoordeling!
Bij deze een aangepaste versie.
Ik ben benieuwd naar jouw feedback.
Mvg.
Adam

Nog een variatie.
Deze variant spreekt mij erg aan! Zou graag, om te kijken wat dat met het beeld doet, een variatie willen zien met een minder rond lettertype en een andere vogel.
Alvast bedankt.
MVG Jochem
ps. zou u de afstand tussen de huisjes gelijk kunnen zetten?

Beste,
Bij deze mijn voorstel voor het logo.
Ik ben benieuwd naar jouw feedback.
Mvg.
Adam