Logo voor een belastingaangifte- en adviespraktijk

Datum start: 22-07-2011

Datum einde: 19-08-2011

Totaal budget: € 275.00
Nieuwste inzending
Book cover
sjdesign

Het begon allemaal met een idee...

Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.

Behoefte


Het logo zal worden gebruikt op briefpapier, facturen, e-mailberichten etc. Het mag niet oubollig overkomen en moet iets moderns, exclusiefs en vooruitstrevends uitstralen en mag dus best wat gedurfd zijn.

Bedrijfsomschrijving


Acquint BV is een belastingaangifte- en adviespraktijk met meer dan 25 jaar ervaring met vooral een persoonlijk gerichte benadering die uitgaat van het aangaan van een langdurige vertrouwensrelatie. Betrokkenheid, actief meedenken, anticiperen, persoonlijk contact, hoge kwaliteit en digitale verwerking zijn de sleutelwoorden. Hoofdzakelijk behoren tot het werkterrein de inkomstenbelasting, vennootschapsbelasting, omzetbelasting, overdrachtsbelasting, schenk- en erfbelasting en internationaal belastingrecht. Ik werk als eenpitter vanuit de BV en beschik over een groot netwerk tot ver over de grenzen. Als lid van de Federatie Belastingadviseurs behoor ik tot een groep belastingadviseurs met een erkend kwaliteitskeurmerk.

Doelgroep


Mijn doelgroep zijn voornamelijk zakelijke, meerendeel exclusieve klanten, in zowel de nationale als internationale praktijk. Ik werk zeer servicegericht met een personal touch.

Kleuren, favoriete logo's, must haves


Het logo moet in ieder geval de naam en waar het voor staat bevatten in het Nederlands en in het Engels en de toevoeging BV (besloten vennootschap) wil ik hierin achterwege laten. Dus:
ACQUINT
Belastingadviseurs / Tax lawyers

Misschien is het een aardig idee om een slogan toe te voegen in het Engels, bijvoorbeeld: "When God created earth taxes where born" of, "Tax is like a spons just don't squeeze to hard".


Designer: Mar&Co Mar&Co
logo-marco-g1FUHmMq

Mar&CoMar&Co

Hier heb ik een opzet gemaakt voor het briefpapier!

Mvg.
Marco

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-marco-hYpJ9YKO

Mar&CoMar&Co

Same here!

Mvg.
Marco

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-marco-Bj8PdwSu

Mar&CoMar&Co

Beste meneer Kok,

Hierbij de aanpassingen!

Mvg.
Marco

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-marco-WLlqEpfM

Mar&CoMar&Co

Hierbij een kleine aanpassing.

Rest mijn te zehhen dat de letter Y ook als losstaand beeldmerk gebruikt kan worden (mooi in de huisstijl). De letter U van: Wij zijn er voor U!

Mvg.
Marco

acquintacquint

Beste designer,

Hier geldt dezelfde opmerking.

Mvg, Jan Kok

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.
logo-marco-Jxp01rQ8

Mar&CoMar&Co

Hierbij mijn opzet voor uw nieuwe logo... Less is more! Een klein detail verwerkt in de letter U!

Eventuele op- of aanmerkingen hoor ik graag!

Mvg.
Marco

acquintacquint

Beste designer,

Dank voor de inzending. Leuk ontwerp. Kunt u \"belastingadviseurs....\" iets vergroten en uitlijnen gelijk met Acquint?

Mvg, Jan Kok

Deze wedstrijd is gesloten. Commentaar geven is niet meer mogelijk.