Hierbij nog een voorbeeld hoe het logo op een cover zou kunnen uitzien. Mvg, Inge
logo voor mijn Boek
- Wedstrijd van: marjolein kalter
- Categorie: Logo
- Status: Beëindigd
Datum start: 02-02-2015
Datum einde: 16-02-2015
Het begon allemaal met een idee...
Een korte, interactieve gids hielp hen hun ontwerpstijl te ontdekken en legde precies vast wat ze nodig hadden.
Brandsupply is een platform waar creatieve professionals en bedrijven samenwerken aan unieke projecten en ontwerpen.
Klanten die bijvoorbeeld een nieuw logo of een huisstijl zoeken, geven een beschrijving van hun wensen. Daarna kunnen ontwerpers via Brandsupply deelnemen aan het project door één of meerdere ontwerpen in te sturen. Uiteindelijk kiest de klant het ontwerp dat zij het beste vinden.
De kosten variëren per type project, van €169 voor een bedrijfs- of projectnaam tot €539 voor een volledige website. De klant bepaalt zelf hoeveel hij of zij voor het gehele project wil betalen.


Dag Inge,
Zo p de cover met een foto vind ik hem wel aantrekkelijk

Bedankt voor het commentaar. In de bijlage een nieuw voorstel met een strakker font en vormgeving. Ik ben benieuwd of deze meer in de richting komt. (houten achtergrond is willekeurig, alleen om te laten zien dat het op elke achtergrond past)
zou iets met een lauwerkrans leuk zijn?
Dit roept misschien ook een beetje de associatie met een onderzettertje voor een glas op. voor mijn gevoel

In de bijlage mijn logovoorstel op een willekeurige achtergrond met de werktitel. Kleurgebruik is uiteraard aan te passen naar wens, tevens het fontgebruik van de werktitel.
Beste Ij, aparte insteek. Ik krijg er een beetje een retro gevoel bij. Misschien dat dat wel kan slaan op veertigplussers, maar niet op de veranderde arbeidsmarkt.
Met een vriendelijke groet,
Marjolein Kalter
www.BaanAlsBusiness.nl (Op mijn website zie je meer van de styling die ik nu gebruik en nog meer over de insteek van de diensten.)